Mobile menu

Marketing

BEAUTY STUDIO

BEAUTY STUDIO

Розробляючи лендінг для Студії краси «Ключ», ми розуміли, що все повинно бути стильно і зі смаком — як-не-як мова йде про красу. Для фону обрали чорний колір, на якому легко читається текст у світло-рожевій гамі. За допомогою створеного нами вертикального parallax scrolling ефекту лендінг набув сучасного та стильного вигляду.

Лаконічно і з шармом

Аби створити атмосферу стриманого шарму, ми відмовились від яскравих відтінків і обрали акуратні шрифти коричневого та чорного кольорів, сполучивши їх із класичним білим фоном. Написали лаконічні тексти, навігацію зробили зручною і зрозумілою. Графік роботи студії, місцезнаходження і запис на послуги — інформацію розмістили на головній сторінці, адже саме ці розділи важливі для цільової аудиторії клієнта.

Класика в поєднанні з трендами

Яким повинен бути лендінг студії краси? Відповідь очевидна: красивим! Елегантність і вишуканість — ось чим ми керувалися, коли розробляли дизайн для цільової сторінки студії краси «Ключ». Ніжні відтінки, стильне оформлення фотографій, шрифти на прозорому фоні — все за трендами. А професійна ретуш зроблених нами ж фотознімків створює приємне враження і демонструє якість послуг, які надає клієнт.