Mobile menu

Marketing

LANDING AND ONLINE CATALOG ANANTA

LANDING AND ONLINE CATALOG ANANTA

Тримовний лендінг з розширеною навігацією та сучасним лаконічним дизайном на WordPress CMS. Першочерговим завданням було створення затишної атмосфери, щоб процес замовлення для користувача відбувався максимально зручно та приємно. Для оптимального поєднання функціоналу з візуальною та технічною частинами наша команда веб-девелоперів та дизайнерів використала сучасні веб-тренди.
portfolio-ananta-img-1

Функціональний дизайн

Кожен елемент розроблено таким чином, щоб він «влучав» у цільову аудиторію. Усі спливаючі теми меню та каталогу відповідають основному оформленню та створюють цілісне позитивне враження від дизайну. Привабливі зображення та ненав’язливі заклики не втомлюють користувача. Ми вважаємо, що якість має бути простою. І це працює.

Адаптивність і візуалізація

Простота і доступність — ми працюємо, щоб користувачам було зручно. Застосування Bootstrap сприяло максимальній адаптивності, а для візуалізації був використаний AJAX — щоб створити логічне і просте для заповнення вікно замовлення. Не менш важливою стала перевірка форми підтвердження.Таким чином ми задовольнили потреби наших клієнтів і користувачів сайту.

portfolio-ananta-img-2