Mobile menu

Marketing

LVIV CENTRAL PARK

LVIV CENTRAL PARK

Енергетика та оптимізм — ось якими емоціями ми керувалися при створенні сайту для львіського Парку культури та дозвілля ім. Б. Хмельницького. Основним завданням було зробити Парк популярним серед молоді. Ми досягнули цілі завдяки яскравому сучасному дизайну, зручній навігації та акценту на актуальних подіях. Інтерфейс побудовано на навігаційних іконках та схематичних зображеннях локацій. Враховуючи вимоги сучасної веб-розробки, ми використали WordPress і HTML5 та CSS3.

portfolio-central-park-img-1

Кольорова візуалізація

Оскільки розваги в Парку змінюються відповідно до сезону, дизайн сайту також оновлюється. Зміною кольорів оформлення ми підкреслили особливості атракцій влітку, восени, взимку та весною. Ще однією принадою є точна та приваблива карта парку, розроблена нашою командою дизайнерів. Завдяки використанню медіазапитів і функціональних бібліотек сайт легко адаптується до будь-яких пристроїв.

Секрет ефективності

Цільова аудиторія Парку — це і дорослі, і діти. Щоб створити дійсно ефективний сайт, ми ретельно проаналізували аналогічні популярні проекти, тематичні спільноти та пошукові запити. Функціональна складова доповнена популярними візуальними ефектами. Таким чином ми створили структурований, простий і послідовний у навігації сайт з інтеграцією в соцмережі.

portfolio-central-park-img-2