Mobile menu

Marketing

MASKATEER

MASKATEER

MASKATEER — це бренд товарів для корекції фігури родом із Лондона. Ми розробили для клієнта двомовний лендінг зі зручною навігацією та ошатним дизайном, а також забезпечили фотозйомку товарів.

Не просто онлайн-магазин

Клієнт замовив нам не просто інтернет-магазин, а промовистий лендінг. Ми спростили навігацію, розподіливши товар на групи «Для неї» і «Для нього». За допомогою hover-ефекту акцентували увагу на продукції: при наведенні курсора зображення відтіняється. У лаконічних описах визначили переваги продукції. Стилістика сайту означена чіткими лініями, асиметричними зображеннями та класичними кольорами в поєднанні з золотистими відтінками.

 

Ексклюзив у деталях

Побажання клієнта щодо дизайну було конкретним: лендінг має виглядати ексклюзивно. Тому ми використали стримані кольори, додавши до них золотистих відтінків. Відзняті фото поставили на біле тло — щоб зосередити увагу на продукції. При натисканні на товар зображення збільшується, можна переглянути опис і таблицю розмірів. Пропрацювали кожну деталь, у тому числі форму замовлення.