Mobile menu

Marketing

SERVIZANT

SERVIZANT

«Сервізант» — це компанія оренди посуду. Клієнт замовив повний супровід бренда: від логотипа — до сайту-вітрини та сторінки в соцмережах. Робота відбувалася в ключі елегантної стриманості. Щоб підкреслити вишуканість, але не розсіяти увагу замовників, більшість сторінок сайту виконано в мінімалістичному «пласкому» дизайні. Бо, як відомо, дизайн для сайту-вітрини — це 55% його ефективності.

portfolio-servizant-img-1

Елегантний лендінг

Вітрина — це каталог товарів та послуг в інтернеті. Її основна задача — демонструвати та приваблювати. Клієнт хотів отримати лаконічне та елегантне оформлення цільової сторінки, яке б гармонійно поєднувало фірмовий стиль компанії з функціональністю. Ми зупинилися на біло-бордовій гамі, лаконічних текстах і простому управлінні, чим догодили і замовнику, і кінцевому користувачеві.

Бренд під знаком урочистості

Повний супровід передбачає глибокий аналіз проекту з урахуванням всіх нюансів. Анімаційні hover-ефекти на тарілках, слайдери галереї — сайт виконано під знаком урочистості. Головна особливість оформлення — якісні знімки та професійна ретуш усієї продукції «Сервізанту» для ефективної презентації ресурсу.

portfolio-servizant-img-2