Mobile menu

Marketing

Веб

Сьогодні ми всі живемо в двох паралельних всесвітах. І якщо перший — це наша реальність, то другий — світ веб. Команда СОІ працює для того, щоб користувачі в цьому, віртуальному, світі почувалися комфортно, а свій час проводили продуктивно. Дизайн, розробка, тестування сайтів, наповнення контентом, просування, веб-аналітика — ви можете замовити у нас всі ці послуги.

БРЕНД, ЧАСТИНОЮ ЯКОГО ХОЧЕТЬСЯ СТАТИ

Брендування — це процес формування додаткових цінностей, які виділять вас з-поміж конкурентів. Ми аналізуємо бажання, досвід та потреби цільової аудиторії, аби створити близький та привабливий для споживачів образ. В діло йде все — від використання архетипів, особливостей колірного, гендерного, культурного сприйняття до створення асоціацій та фірмових атрибутів.

Без точки «прив’язки», цінностей, які стоять за іменем бренда, у провідних виробників різноманітних галузей ринку не було б такого вражаючого успіху. Неможливо уявити Apple без надкушеного яблука, McDonalds — без «Я це люблю», а Google — без фірмових кольорів, чи не так?

Цілісний позитивний образ, який асоціюється у споживачів з їхніми потребами і, головне, бажаннями, — ось основна ціль брендування.

Приклади наших робіт