Mobile menu

Marketing

Брендування в соцмережах

Брендування в соціальних мережах — це створення унікального дизайну сторінки або спільноти та адаптація їхнього контенту до фірмового стилю замовника.

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ ТА ПРОСУВАННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ

У VKontakte 300 мільйонів активних користувачів — це величезна аудиторія і така ж величезна конкуренція. Як виділитися в цьому потоці? Як стати помітним у пошуку та збільшити конверсію? Відповідь є: потрібен грамотний дизайн.

По-перше, зручна структура групи. Це приваблює підписників підсвідомо, вже під час знайомства. Відповідно, лояльність до вашого товару чи послуги також підвищиться.

Використовувати фірмовий стиль під час реклами в соціальних мережах найзручніше у Facebook та VKontakte. У Facebook ми створимо аватарку та «шапку» сторінки в дусі вашої компанії, брендуватимемо зображення. Спільнота отримає продуману навігацію. Окрім того, ми можемо запропонувати вам святкове оформлення сторінки.

А для групи в VKontakte підготуємо привабливу аватарку, зручне меню та підменю, актуальні пости у форматі вікі-розмітки. На картинках ми розмістимо фірмові водяні знаки: це підтримає загальний імідж компанії та захистить пости від крадіжки. Приємним бонусом під час просування в соцмережах стануть додаткові рекламні площі.

Також ми можемо створити брендований дизайн для вашого аккаунта у Twitter, LinkedIn, Google+, Instagram та інших соцмережах.

РОБОТА З ЛІДЕРАМИ ДУМОК

Лідери думок — це відомі та авторитетні серед користувачів інтернету особистості. На їхні аккаунти в соцмережах підписані тисячі, а часом — і сотні тисяч користувачів. До їхніх слів дослухаються, їх наслідують.

Робота з лідерами думок у соцмережах актуальна насамперед для виробників косметичних засобів, модного одягу та взуття, різноманітних ґаджетів та техніки. Але не слід забувати, що сьогодні через інтернет продають усе: від кулькових ручок до елітної нерухомості. І обов’язково знайдеться широко відома у вузьких колах людина, яку вважають поціновувачем та знавцем, скажімо, люмінесцентних лампочок.

ЛОГОТИПИ

Логотип — це елемент фірмового стилю компанії, а саме: оригінальне шрифтове написання назви та (або) емблема фірми.

У СОІ дизайн логотипа починається з детального аналізу компанії, специфіки діяльності її та конкурентів. Створений нами логотип не просто відповідатиме позиціонуванню вашого бізнесу, але й вирізнятиме вашу продукцію серед товарів подібної категорії.

Ми орієнтуємося на дизайн «поза часом». Лаконічний та стильний, наш логотип буде актуальним завжди.

Переконалися, що брендування — це важливо? Заповніть бриф, і наш менеджер зв’яжеться з вами!