Mobile menu

Marketing

Копірайтинг

«Продаючий» текст — це особливий текстовий контент, що розміщується на сторінках інтернет-ресурсу. Його мета — стимулювати користувачів придбати запропонований на сайті продукт чи замовити послугу.

ТЕКСТИ ЯК ІНСТРУМЕНТ

Вважати «продаючим» будь-який текст про товари чи послуги некоректно. Цю горду назву треба заслужити. Чому «горду»? Знаємо з власного досвіду: заміна одного лиш тексту на сайті здатна збільшити конверсію у рази або навіть десятки разів залежно від специфіки діяльності компанії чи переконливості матеріалу.

«Продаючий» текст не просто розповідає відвідувачу сайту про принади товару. Фактично його функцією є непрямий заклик до користувача з метою зацікавити продукцією та викликати бажання її придбати. «Продаючий» текст впливає на больові точки, емоції, викликає ефект дефіциту чи унікальної можливості.

«Я хочу це, причому хочу прямо зараз!» — після прочитання повинен подумати клієнт і відразу почати діяти.

ЩО ТАЇТЬ В СОБІ КРАСА?

Головне у «продаючому» тексті — ефективність. Тому ми створимо для вас не вишукану дурничку, а потужну рекламну зброю. Адже можна писати про англійський аристократизм вівсянки і вражати відвідувачів елегантністю думки. А можна сконцентруватися на її користі, смаку — і продавати вівсянку цілими партіями.

СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО ТЕКСТУ

Копірайтинг (написання ефективних «продаючих» текстів) — основна спеціалізація нашої компанії. Ми знаємо, що успіх «продаючого» тексту на 80 % залежить від заголовка. Нам відомо, що клієнтів відштовхують невпевненість та нав’язування товару, монотонність тексту та кліше. Тому в своїй роботі ми робимо акцент на логіці, фактах, лаконічності та послідовності. І ми готові застосувати їх для виконання вашого замовлення!

«ПРОДАЮЧИЙ» ТЕКСТ VS ПРОДАВЕЦЬ

«Продаючий» текст від СОІ працює без перерв, вихідних та відпусток. Йому не потрібен сон, лікарняний чи обід. Скількох клієнтів може одночасно проконсультувати продавець? Одного? Двох? А «продаючий» текст — необмежену кількість. Він працює цілодобово та не вимагає частих оновлень.

Хочете замовити текст для сайту чи отримати більше інформації? Заповніть бриф — і наш менеджер зв’яжеться з вами.

Приклади наших робіт