Mobile menu

Marketing

Опис товарів/послуг

Описи товарів і послуг для інтернет-магазину — це потужний інструмент впливу на продажі, який часто недооцінюють. Обираючи товар, користувач орієнтується на опис, характеристики та відгуки. І якщо вплив на останні два пункти — не наша юрисдикція, то описати продукцію так, щоб її захотілося придбати, ми можемо!

ВІРТУАЛЬНА ПРИМІРКА

Не маючи можливості помацати, спробувати чи побачити товар наживо, потенційні клієнти «приміряють» на себе описи. Саме тому такі тексти — величезний плюс для виробників, які хочуть зробити продукцію ходовою. Крім того, правильно написані описи стануть ефективною допомогою у SEO-оптимізації: що більше на ресурсі сторінок з унікальним контентом, то вище ви — у списку пошукової видачі. А наші копірайтери за бажанням клієнта органічно вписують у тексти ключові слова без додаткової оплати — приємний бонус.

ЯК СТВОРИТИ ОПИСИ ДЛЯ САЙТУ?

Аби остаточно переконатися у своєму виборі, людині потрібна чітка й конкретна аргументація. Тому, створюючи описи для послуг чи товарів, ми завжди:

 1. Орієнтуємо тексти на покупців: контент має бути логічним, змістовним та мотивуючим.
  2.   Доводимо унікальність до максимуму — що більше оригінального контенту, то легше сайту вийти в топ пошукової видачі.
  3.   Описуємо методи та переваги, а не сам товар. Купуючи фотоапарат, споживач хоче отримати якісні кадри, а не набір технічних параметрів.
  4.   Надаємо максимум подробиць. Коротко, але детально описуємо всі характеристики, що можуть вплинути на остаточний вибір.
  5.   Пишемо простою та доступною мовою. З цільовою аудиторією слід розмовляти однією мовою, причому якомога простішою.
  7.   Економимо час читачів — пишемо влучно, зрозуміло, структуровано.

ПЕРЕВІРКА, ПЕРЕВІРКА І ЩЕ РАЗ ПЕРЕВІРКА

Фінальний варіант ми перечитуємо, без жалю викидаючи зайві слова та фрази. Кожен символ повинен переконувати та мотивувати. Крім того, після перевірки копірайтерів ми відправляємо тексти на вичитку редактору, який оцінює їх професійним поглядом.

З прикладами робіт ви можете ознайомитись у нашому портфоліо. І якщо вони вас зацікавили — сміливо заповнюйте бриф!

Приклади наших робіт