Mobile menu

Marketing

Дизайн

Ми ставимо перед собою дві основні вимоги до дизайну: привабливість і функціональність. Саме ці елементи забезпечують сайту максимальну результативність.

ЩО ТАКЕ ХОРОШИЙ ДИЗАЙН

У першу чергу погляд приваблюють зображення. Тому першокласне візуальне оформлення важливе та потрібне, якщо ви хочете завоювати увагу цільової аудиторії. А ви ж дійсно цього хочете!

Хороший дизайн — це ефективний дизайн. Кольори, форми, шрифти, графіка — всі елементи мають викликати прихильність і продавати. За вашими вимогами на основі багаторічного досвіду ілюстратори СОІ створять ексклюзивні логотипи, іконки, запропонують розробку поліграфії, брендування в соцмережах, повномасштабний мальований дизайн лендінга чи навіть багатосторінкового сайту.

Хороший дизайн — це ергономічний дизайн. Він має відповідати задуму клієнта, враховувати специфіку замовлення та підкреслювати потрібні деталі.

ЩО МОЖНА І ПОТРІБНО ДИЗАЙНУВАТИ

Перше, що бачить потенційний покупець чи партнер вашої компанії, —логотип, адже це один з основних елементів фірмового стилю. Лого відображає корпоративні цінності та висловлює місію бренду. Саме з дизайну логотипа починається створення іміджу компанії.

Ще одним елементом підвищення впізнаваності є фірмове оформлення рекламної сторінки або спільноти в соцмережах. Завдяки брендованому дизайну ви будете відрізнятися від конкурентів, виділятися на їхньому фоні і запам’ятовуватися цільовій аудиторії.

Нікому не подобаються довгі інтернет-сторінки, перевантажені текстом. Тому, з метою економії простору, деякі слова, заклики чи заголовки заміняють на графічні елементи.

Іконки — найважливіша складова інтуїтивного дизайну. Набагато зручніше, коли під рукою лаконічне меню зі зрозумілими позначками, а не довжелезна сторінка з текстовим тлумаченням.

Не менш важливий крок компанії — грамотний дизайн поліграфії. Це один із найкращих способів запам’ятатися клієнтам. Розробка брендованої поліграфії— прекрасна можливість для реклами. Креативні фірмові візитівки чи рекламні буклети обов'язково привернуть до себе увагу.

З прикладами наших робіт ви можете ознайомитись у портфоліо.

Вирішили замовити дизайн сайту чи поліграфії? Заповніть бриф, і ми зв’яжемося з вами якнайскоріше.

 

Приклади наших робіт