Mobile menu

Marketing

Неймінг

Неймінг — це розробка назви для компанії, окремого товару чи послуги. Саме з нього починається позиціонування бренда. Це важлива частина іміджу, тому назва має легко запам’ятовуватися, бути звучною, оригінальною та привабливою.

ХОРОШИЙ СТАРТ

За назвою компанію впізнають, запам’ятовують, потім обговорюють та радять іншим. Багато найменувань стали загальними словами: ксерокс, памперси, лабутени тощо. Тому до вибору імені варто поставитися серйозно і професійно.

Напевно, ви знаєте компанію Puma і точно чули про Adidas, навіть якщо ніколи не купували продукцію цих брендів. Це ледь не перші асоціації до словосполучення «спортивний одяг».

Саме так працює якісне брендування.

ЯК ПРИВАБИТИ УДАЧУ

Ви заснували власну компанію, але не знаєте, як її краще назвати? Розглядаєте декілька варіантів, але кожний із них або не сповна характеризує сферу вашої діяльності, або нагадує вам назву бренда, який вже існує?

Для вас ми створимо нейм із сенсом, позитивними асоціаціями та перспективним майбутнім! У нас ви отримаєте десяток влучних та вивірених варіантів. Усі вони будуть створені на основі аналізу цільової аудиторії. Йтиметься не просто про красиве чи претензійне, а про дійсно ефективне звучання. Ми потурбуємось про те, щоб назва вашого бренда не загубилась серед конкурентних. Працюючи над неймінгом, викладаємося стовідсотково та всі варіанти «приміряємо на себе».

Усі запропоновані назви ретельно зважуємо та обговорюємо. Кожну з них можемо пояснити та аргументувати.

Що важливо: над замовленням працює не одна людина зі своїм суб’єктивним баченням теми, а ціла команда. Ми досконало вивчаємо кожну версію і без вагань викреслюємо варіанти навіть із найменшими дефектами чи негативними асоціаціями. Робота триває до остаточного затвердження вами результату, а тому ви гарантовано залишитеся задоволеними!

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Неймінг — це робота для професіоналів. Сайти, групи в соцмережах, великі фірми та невеличкі компанії, іноземний ринок і різноманіття тематик — усюди свої особливості.

Готові піднятися на новий рівень? Заповніть бриф — і ми зробимо вам вигідну пропозицію!