Mobile menu

Marketing

Просування в соцмережах

Просування в соціальних мережах — це актуально та (не побоїмося цього слова!) необхідно. Клієнти сьогодні хочуть знати більше: їх цікавить не тільки товар чи послуга, а й середовище, де ці блага створюються, обличчя людей, які над ними працюють.

МЕТОДИКА ПРОСУВАННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ

Ми керуємося кількома методами для створення рекламної сторінки або спільноти та просування її в соціальних мережах:

  1. Визначаємо концепцію спільноти.
  2. Оптимізуємо сторінку під цільову аудиторію та пошуковики.
  3. Створюємо якісний контент-план.
  4. Розширюємо та розвиваємо ресурс.

РЕКЛАМА

Соціальні мережі — ідеальна платформа для реклами в інтернеті. Завдяки грамотній і систематизованій роботі з соціальними мережами ви отримуєте величезну цільову аудиторію, а отже, і велику кількість потенційних клієнтів. Наші основні цілі — це вигідна презентація продукту чи послуги та продумана таргетингова реклама.

СТРАТЕГІЯ І ТАКТИКА ПРОСУВАННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ

Наша стратегія проста: якщо ми якісно виконуємо свою роботу, у клієнта збільшуються продажі. У результаті — клієнт продовжує співпрацю та виділяє бюджет на просування в соцмережах, рекомендує нас знайомим. Саме тому працювати на совість не лише приємно, а й вигідно.

В арсеналі COI — справжня колекція рекламних інструментів. Ми підготуємо для вас ефективний контент, проведемо моніторинг соціальних медіа, попрацюємо з лідерами думок, а також над брендуванням і розвитком сторінок. Для виконання роботи в найкоротший термін пропонуємо послугу повного супроводу бренда.

Тисячами «купувати підписників», щоб продемонструвати замовнику бажаний графік збільшення кількості учасників, — не наша тактика. Ідеальний результат для нас — це збільшення продажів, активність користувачів і висока індексованість завдяки унікальному контенту.

КОНТЕНТ

Різноплановість — ось ключ до ефективності контенту. Ми урізноманітнимо вашу сторінку пізнавальними, вірусними та розважальними постами, організуємо опитування та голосування, мотивуємо користувачів ділитися власним досвідом. Особливу увагу приділимо рекламному контенту, який ненав’язливо і переконливо просуватиме вашу послугу чи товар. Ми впевнимось у 100 % унікальності постів, зробимо їх цікавими та привабливими, а завдяки тегам користувачі зможуть легко віднайти необхідну інформацію.

Хочете просуватися в соцмережах? Почніть із заповнення брифа!