Mobile menu

Marketing

Слогани

Слоган — це вислів, що супроводжує назву компанії, це її девіз. Він наче підсумовує рекламну пропозицію, відображає філософію фірми. Слоган запам’ятатися покупцям, засідає в голові, наче мотив пісні.

ЯК ЗАЛІЗТИ В ГОЛОВИ ТА ЗАЛИШИТИСЬ У ПАМ'ЯТІ

Людина завжди намагається полегшити собі роботу, зменшити витрати енергії на вирішення того чи іншого питання. Тому в нас виробляються своєрідні умовні рефлекси. Користуєтеся сенсорною панеллю ноутбука? Тоді напевне раз чи два проведете рукою по столу, сівши за звичайний комп’ютер, — така вже сила звички. Так само і з рекламними слоганами: на полиці з шоколадками ми автоматично обираємо ту, чий слоган декілька разів чули по телевізору.

Цей фокус успішно використовують у рекламі будь-якої продукції. Багато компаній навіть навмисно замовляють коротенькі слогани, кумедні чи римовані фрази.

ЯКИЙ ЖЕ ВІН - ІДЕАЛЬНИЙ СЛОГАН

Слогани — справа делікатна, але самі фрази мають бути «жирними». Це своєрідні підказки, які допомагають виокремити певні продукти серед усього різноманіття пропозицій на ринку. Створюючи слогани, ми вловлюємо ритм, використовуємо образне мислення та метафори, котрі краще запам’ятовуються і формують лояльність покупців.

Римовані слогани або просто сполучення слів із гарним звучанням запам’ятовуються ще краще. Вони записуються в оперативну пам’ять нашого мозку, а потім спливають за першої ж нагоди (асоціації).

Ми ретельно стежимо, аби в цьому наборі асоціацій не було негативу. Адже якщо слоган нудний або викликає неприємні емоції, то навіть вигідна рекламна пропозиція не покращить справи — її банально не прочитають.

ІДЕЇ ТА СЛОГАНИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО КЛІЄНТА!

Ми проаналізуємо ваш сегмент ринку, врахуємо побажання та створимо найкращий слоган. Потрібен девіз для серйозного бізнесу, жартівливе запитання чи креативний слоган для нестандартної цільової аудиторії? Вигадаємо! Ми запропонуємо декілька варіантів на вибір і будемо працювати до остаточного затвердження результату.

Заповніть бриф — і ми зв’яжемося з вами якомога скоріше!