Mobile menu

Marketing

Тестування

Щоб забезпечити надійність сайту та його коректну роботу, необхідно грунтовно перевірити ресурс на адаптивність, відсутність помилок, зручність для користувача. Це і є тестування.

Тестувальна кухня

Готуючи страву, господиня пробує результат своєї роботи: чи достатньо солі, чи не бракує спецій — має бути смачно. Готуючи сайт до виходу, розробник має бути впевненим: все ідеально відлагоджено.

Тому ми працюємо на попередження помилок і незручностей користувача. Що найголовніше в цьому процесі? Все, адже навіть незначні недоліки заважають коректній роботі сайту та псують враження користувача.

Ми зазирнем у найдрібніші шпарини, помітимо непомітне, виявимо всі неточності та виправимо їх!

Механіка та алгоритми

Як зробити так, щоб все працювало чітко та злагоджено? Є кроки, без яких не обійтись. Наприклад, тестування зручності користування, або, професійною мовою, usability. Так можна дізнатися, чи зрозумілий ваш сайт для простих смертних і яке він складає враження, чи зручно ним користуватись і чи все там на своїх місцях.

Ще одним важливим показником є стійкість до навантажень, адже, створюючи сайт, замовники сподіваються, що його будуть відвідувати не лише вони. Мета цього тестування — змоделювати ситуацію, за якої сайт одночасно відвідує численна кількість користувачів. Результат покаже, чи готовий ресурс адекватно прийняти всіх відвідувачів. Цей аналіз також визначає, чи коректно працюють інші компоненти сайту.

Звісно, не можна обійтись і без решти показників, як-от: аналіз безпеки, тестування сумісності з різними інтернет-браузерами та розширеннями екрану, перевірка роботи гіперпосилань, аналіз HTML коду та інше.

Тестуйте з СОІ!

Чи дійсно потрібно робити всі ці маніпуляції і коли саме їх доцільно проводити? Відповідь однозначна: так, потрібно! Коли? Перед запуском сайту, а також щоб моніторити поточний стан якості роботи ресурсу.

Створюючи сайт, СОІ дбає про те, щоб все працювало так, як має бути та навіть краще. Ви можете бути впевнені у цілковитій адаптивності, безпеці та надійності. Жодне посилання не заведе вас у Нарнію, а саме туди, куди потрібно, картинки будуть саме тих кольорів, якими створили їх дизайнери, а споживач швидко знайде те, що шукає.

Заповніть бриф — і ми покажемо вашим клієнтам якісний рівень інтернет-сервісу!

Приклади наших робіт