Mobile menu

Marketing

Розробка веб-сайту

Сайт — це обличчя компанії та ресурс, куди потенційний клієнт чи працівник, який хоче дізнатись про вас більше, вирушить у першу чергу.

САЙТ: ЗАПРОШУЄМО В ГОСТІ

Сьогодні власний сайт — це не розкіш, а необхідність. Must have. В абсолютної більшості фірм, компаній, студій, корпорацій, та що там — міст, країн і людей (знаменитих або тих, які б хотіли такими стати), є своє представництво у всесвітній мережі. Та й приказка «якщо вас не знає Google, то вас не існує» з’явилася недарма!

Уся структура сайту — від зручної навігації до текстів і графіки — має працювати на вас. Усе, щоб привертати увагу, викликати інтерес і бажання, мотивувати до дії.

Ми знаємо, що аудиторія має високі вимоги, тому пропонуємо лише яскраві й неординарні рішення. Клієнти, партнери та співробітники бачать вас так, як ви себе позиціонуєте. Тому ми розробляємо не просто ресурси, а творимо наповнені емоціями образи, створюємо імідж компаніям наших клієнтів.

На ресурс заходять гості, і від обличчя сайту залежить, чи перетвориться випадковий «перехожий» на друга, клієнта або партнера.

Чи «чисто» на вашому сайті, чи привабливий у нього дизайн, чи легко знайти потрібну «кімнату», чи захочуть гості повертатися знову і знову? Будьте гостинним господарем! Покажіть себе з найкращого боку!

ФУНКЦІЯ ДИКТУЄ СТРУКТУРУ

Аби сайт максимально органічно, вигідно й влучно презентував вас, слід визначити його основну функцію.

Сайт-візитка — лаконічна та стиснута презентація основних напрямків вашої діяльності.

Сайт компанії — змістовне позиціонування, створення та підтримка іміджу бренда, забезпечення доступу до інформації про вас, бізнес, послуги, продукцію, вакансії. Орієнтований на компанії, які працюють у сегменті В2С.

Корпоративний сайт — організація взаємодії з партнерами, оптимізація праці співробітників та бізнес-процесів компанії. Підходить для бізнесу, який працює у категорії В2В.

Інтернет-магазин — рекламує та продає товари в режимі онлайн. Лендінг (landing page) — актуальний для акцій та особливих пропозицій, оскільки налаштовує на негайну дію. Продає, стимулює, підвищує конверсію. Підходить також для реклами конкретної послуги чи товару.

У кожного з цих сайтів свої особливості — їхні структура, дизайн, текстове наповнення та загальна концепція відрізняються.

СОІ створює тільки адаптивні веб-сайти. Ми переконані: сайт повинен працювати на будь-якому пристрої за будь-яких умов.

Виберіть ціль, а ми створимо засоби для її досягнення!

І — приємний бонус для наших клієнтів: СЕО-оптимізація вже включена у вартість створення сайту.

Ви вже готові розпочинати роботу? Заповніть бриф, і ми відповімо на всі ваші запитання!

 

Приклади наших робіт